Sunday, November 27, 2016

Kiire-kiire aga so much fun. Trying again to write in two languages

Ohh, ma isegi ei tea, kust alustada ...
Alates etsy poe loomisest on aeg lennanud linnutiiivul aga piltlikult öeldes: hahhaahhaaa, see lind on tubli muneja kah olnud.
Eile võtsin kaks uut sõba ehk täpsemalt öeldes - siiski suurt salli - telgedelt maha. Täna ootab mind nende viimistlemine.
Eriti ei salli neid lõpetamise-nikerdamise töid aga kuna järgmiseks ootab mind toodete pildistamine, siis on ka see "nikerdamine" nö pühitsetud. Pildistamine on plaanitud seekord uhke ja huvitav. Iseasi, kuidas lõpptulemus paistma jääb. Aga eks sellest hiljem.
Esimesed, nö töölaua-fotod, on muidugi tehtud.Ja ühe kaltsunuku tegin. Viimane jupp Spoonfloweris disainitud "rahvariide"kangast tuli ju vääriliselt ära kasutada. Muudest kangajuppidest tuleks jällegi eraldi postitus teha. Huvitav, kust see aeg võetakse?


Nukk tuli päris äge. Kuigi alguses vaatasin, et pisut lollaka kerega. Selline tünsu. Aga kui preili riidesse sai, nägi täitsa krapsakas välja. Ja pikad käed-jalad teevad ju lusti kõigile. Sõleks leidsin ühe vana nööbi. Õnneks neid ikka on veel karbis varuks. Ah jaa! Tema nimi on Elvi.


I like that I opened my etsy shop. This has made my life very hasty but interesting. I do not have time for blogging, all the time doing crafts. Yesterday was completed two large scarf in looms. Today, they are waiting for the finish.
The latest pieces of Spoonflower fabric I used to make a dress to rag doll Elvi. He came out fun than I thought.

https://www.etsy.com/listing/494574053/rag-doll-doll-with-folk-costume-cloth?ref=shop_home_active_2

1 comment:

Rahutu rahmeldaja said...

Oh, teie tublidust. Elvi on maru äge tibi :D