Monday, February 22, 2010

Palju tegemisi

Praegu on nii palju igasugu tegemisi, et aeg kipub käest kaduma.
Kui see tehtud, siis teiseks hakkan käärpuid üles seadma. Ma käin nüüd ju kangakudumise kursustel, see on eriti tore tegemine. (See oli kolmandaks)
Neljandaks osalen ju ka selle aasta Kullaketrajate foorumi Naistepäeva pakivahetuses. Materjal olemas, ootab. Idee ka küps, et mida teha. Kohe pärast aastapäevapidu ja lapiteki esitlust, võtan selle käsile.
Viiendaks ootab mu töötuba koristamist. Mitte niisama nipet-näpet aga päris korralikku kraamimist, materjalide sortimist jne. Vahepeal tekkis mul geniaalne (?!?!?) idee, et lihtsalt õmblen toa korda (st. et iga kangahunnik muutub järjest mõneks tekiks vai mänguasjade hunnikuks) aga see on liiga pikaldane tegevus, ausalt öelda.
Kuuendaks ootab mind tõepoolest posu poolikuid töid. Liiga palju liiga häid ideid on viimasel ajal pähe tulnud. Eks iga uus ostetud raamat ja seesama kursusel käiminegi annab jälle massiliselt ideid. Samuti (seitsmendaks) tahaks osaleda vot seal (link) "valge varjundid" koti tegemisel. Idee olemas, materjalid peaaegu ka ja mul endal oleks hädasti sellist kotti vaja.
Aitab küll. Seitse õnnearv. Kaheksandast räägime siis kui need seitse on tehtud.
Aijahh ja mu koduleht uueneb ka nüüd kohe-kohe. See oli niisama, mööda minnes. Ei pane numbrit külge.
Hea kui inimesel on palju tööd ja tegemisi, siis ei lähe sammalduma.

5 comments:

ojake said...

Jõudu tööle!!!

Ise Hakanud Lillekasvataja said...

Tänan! :)

Köögikata said...

Kuidas see Johannes ütleski: No küll Sina ikka jõuad! :o)

isehakanud lillekasvataja said...

Johannes?

Köögikata said...

Noh, kingsepp oma Almale. :o) Kaljo Kiisk Helgi Sallole ;o)