Friday, November 27, 2009

Väikese beebitüdruku väikene raamat.


Taolise raamatukese tegemine on mul ammu mõtteis olnud aga pole varem mahti saanud. Päris lahe oli sellist mänguasja valmistada! Pead murda sai küll omajagu, et no näiteks mida kaane peale teha? Lõpuks otsustasin, et mis muu oleks ilusam ja armsam kui üks roosa lill kollase pehme fliisist südamikuga!


Õielehed lipendavad lahtiselt kuid on otsast kindlalt kinni õmmeldud. Südamik on täidetud mahulise vatiiniga. Too roosa-hõbedane lipsuke on lihtsalt ilu pärast aga kah väga kõvasti kinni õmmeldud.
Järgmisel lehel on tasku. Eks sinna saab peita luti või mõne kõristi. Kolmandal pildil on üks kollaste lõngajuustega rõõmus plika.


Juuksed lipendavad jälle lahtiselt aga katku palju tahad, ära ei tule. Masinaga kinni õmmeldud. Sidusin nad praegu niisama patsi aga kui tulevase omaniku emme soovib, õmblen needki kinni, no nii, et pats lahti ei tuleks.
Neljandal pildil on kolm trükikangapilti: mõmmi, notsu ja tüdruk.


Viiendal pildil on kõnnib kass mööda muru. Kassi kõrvad on pehmest roosast fliisist, jalaotsad lipendavad lahtiselt ja kui kassi patsutada siis ta krõbiseb ja sahiseb. Ja UPS! tegin pildid enne ära aga kassil on ilus roosa ninanöps ka! Nüüd seda polegi pildil!
Ja see kass saab pead liigutada:


Tagantpoolt näeb raamatuke välja selline:


Kolm "lehte" on ühendatud käsitsi, ristpistega.
Mõõdud: 22 x19 cm ja paksust on tal 1,5 cm. Pesta võib ka masinaga, soovitavalt kuni maksimaalselt 60° (soovitavalt 50°) nagu värvilisi puuvillaseid esemeid ikka. Kui juhtub, et väga on määrdunud, eks vahel võib ka hullema programmiga. Kannatab raputamist küll. Õrnem programm on soovitav seetõttu, et kuna laste asju pestakse sageli, kipub osa kangaid pikapeale oma värvi kaotama.
Hind 200.- + postikulud. Lihtkirjana lisandub 15.- ja tähitud maksikirjana (koodiga) 35.50

2 comments:

Köögikata said...

Oi, kui armas raamatuke! Nutikas oled!

Nodsu said...

Ilmatu maru raamatuke (kass ruulib)! Küll Sul need ideed ikka lendavad! :)